На главную Оболонь
Календар нашої групи в відборі до ЧЄ-2008 визначить жереб?

Календар нашої групи в відборі до ЧЄ-2008 визначить жереб?

Сьогодні у Парижі з 14.00 до 20.00 учасники відбірної групи «В» Євро-2008 обговорювали календар ігор, але позитивного результату досягти не вдалося. Україну на цьому заході представляли перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, тренер національної збірної команди України Олег Кузнєцов, а також Вікторія Бабарицька. Президент ФФУ Григорій Суркіс та головний тренер команди Олег Блохін, котрі зараз знаходяться на представницькому турнірі в Ізраїлі, підтримували з Парижем зв'язок у телефонному режимі.

Представники нашої країни надали 8 варіантів календаря, два з яких розглядалося під час обговорення. Головним каменем спотиканням стала відмова представників Італії, Франції та Шотландії провести в 2006 році зустріч проти України. Незважаючи на те, що українська сторона була готова піти на компроміс, зібрання довелося перенести на завтрашній день, п'ятницю. У тому випадку, якщо завтра з 8 до 12 години не буде ухвалено рішення, того 2 березня в Ньоні команди розсудить жереб.

Нагадаємо, що згідно зі змінами у відповідному пункту Регламенту УЄФА командам на обговорення календаря надано 30 діб. Раніше ця цифра була 90.

Источник: Прес-служба ФФУ
10.02.2006 03:48
UА-Футбол
Украинский футбол Зарубежный футбол

© UA-Футбол
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com,
охраняются в соответствии с законодательством Украины
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com Реклама: reklama@ua-football.com