На главную Оболонь
Євро-2008: 9 березня долю групи В визначить жереб

Євро-2008: 9 березня долю групи В визначить жереб

У двох групах із семи, сформованими для відбірного турніру Євро-2008, так і не вдалося досягти домовленості щодо календаря матчів. Не досягли згоди й учасники футбольної „сімки”, до якої входить Україна. Подібна ситуація склалася й у наших північних сусідів – компанія, до якої потрапили представники Росії, також виявилася незговірливою.

Терміни, а УЄФА передбачив для переговорів між асоціаціями 30 днів, вже завершилися, і тепер, згідно з Регламентом, долю команд вирішуватиме жереб. Спершу європейське керівництво запланувало процедуру жеребкування на 2 березня, однак згодом перенесло захід на тиждень пізніше. „На заваді” стала низка причин: і залучення збірних до товариських матчів (28 лютого, 1 березня), і проведення 5-8 березня семінару ФІФА для команд-учасниць фінальної частини ЧС у Німеччині. Є в цьому й певний плюс: незважаючи на те, що „офіційний” час для досягнення домовленості щодо календаря вже вичерпано, УЄФА надав ще один шанс асоціаціям, аби ті власноруч зверстали розклад ігор. Аж до 14:00 9 березня. Саме о цій годині у Ньоні розпочнеться жеребкування у разі негативної відповіді від груп В та Е.

Не виключають можливості домовитися із колегами і у Федерації футболу України, і зустріч з учасниками групи, „очолюваної” Францією, цілком можливо, відбудеться.

Источник: ФФУ
03.03.2006 05:05
UА-Футбол
Украинский футбол Зарубежный футбол

© UA-Футбол
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com,
охраняются в соответствии с законодательством Украины
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: [email protected] Реклама: [email protected]