На главную Оболонь
Григорій Суркіс: "Календарем ігор у групі за вихід до фінальної частини Євро-2008 ми з Олегом Блохіним задоволені!"

Григорій Суркіс: "Календарем ігор у групі за вихід до фінальної частини Євро-2008 ми з Олегом Блохіним задоволені!"

Сьогодні Україна отримала суперників по відбірній групі В чемпіонату Європи 2008 року. Для цього УЄФА довелося вдатися до жеребкування, адже представники нашої групи так і не досягли консенсусу між собою. Але керівництво ФФУ та головний тренер національної збірної Олег Блохін підсумками жеребкування задоволені.

"В усякому разі календар є більш прийнятним ніж той, що нам пропонували французи перед самою процедурою, - так прокоментував результати жеребкування президент ФФУ Григорій Суркіс.

Протягом 3,5 годин тривала нарада між представниками нашої групи. Вкотре розглядалися варіанти, які пропонувала Україна і з якою були згодні всі команди в групі. Чинила опір лише Франція. Саме вона спільно з італійцями вимагали такий варіант, за якого обидва гранди не зустрічалися б з Україною у перших трьох турах. Але нашою єдиною вимогою був фактор того, щоб всі команди знаходилися в рівних умовах: справедливість, рівноправ’я та збалансованість календаря. Ми вимагали, щоб ніхто не грав більше двох матчів поспіль вдома. І нас у цьому підтримали усі, окрім Франції, яку представляв головний тренер команди Раймонд Доменік.

Але французи зайняли жорстку позицію, вимагаючи проводити усі чотири останні матчі вдома. З цим не могла погодитися Україна та всі ті, хто нас підтримував. Через це довелося вдатися до жеребкування".

Источник: ФФУ
09.03.2006 17:29
UА-Футбол
Украинский футбол Зарубежный футбол

© UA-Футбол
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com,
охраняются в соответствии с законодательством Украины
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: [email protected] Реклама: [email protected]